Ekmekle İlgili Herşey
Makaleler
Duyurular
Röportajlar
Haberler
Diğer
Bayat Ekmek Yemekleri
" "
EGE KARSİAD IN ANKARA ÇIKARMASI

EGE KARSİAD IN ANKARA ÇIKARMASI

Ege Karadenizli İşadamları Derneği başkan ,yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iki gün boyunca Ankara'ya çıkarma yaptı.  Türkiye Ekmek Sanayi İşverenler Sendikası Genel Başkanı Birol Yılmaz'ın da  yönetici olarak yer aldığı Ege Karadenizli İşadamları Derneğinin  başkanı Temel Yıldırım başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı heyet ilk olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Başkanı, Sn. Abdürrahim Şenocak'ı makamında ziyaret etti. Öğretmenlikten sendikacılığa,oradan da bürakratlğa uzanan başarılı bir yol izleyen Abdürrahin Şenocak ile  İş dünyası ile kamu arasında köprü olma noktasında istişarelerde bulunuldu. Heyet daha sonra  İzmir'de ki başarılı görevlerinden sonra Karayolları Genel Müdürlüğüne atanan Abdülkadir Uraloğlu'na  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

     Ege Karadenizli İşadamları Derneği başkan ,yönetim kurulu üyelerinin daha sonra ki durağı ise İzmir 'de başarılı görevlerde bulunduktan sonra Antalya'da başarılarına yenilerini ekleyen ve Emniyet Genel Müdürlüğü makamında atanan Celal Uzunkaya oldu.Ülkemizin son dönemde ki durumlarının görüşüldüğü ziyaretten sonra heyet bu kez Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli tarafından kabul edildi. Son sel felaketi ile birlikte ülkemizin yeni tarım politikası ve ekmekte ki sorunların görüşüldüğü ziyaret sonrasında heyet bu kez İçişleri Bakanı Süleyman Soylu u makamında ziyaret etti. Ülkemizin zorlu bir dönemden geçtiğini belirten Bakan Soylu Türkiye nin bu zorlu dönemden de başarıyla çıkacağını ifade etti.

      Ege Karadenizli İşadamları Derneği başkan ,yönetim kurulu üyelerinin Ankara'da ki ikinci gün ziyareti Ticaret Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı ile başladı. Ticaret Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Fatih İslam Karaoğlu ile  bir araya gelen heyet burada son ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.  Heyetin bir sonra ki durağı ise İçişleri Bakanlığı Vilayetler Hizmet Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan, Şefik Aygöl idi . Aygöl'e yeni görevinde başarılar dileyen heyet daha sonra ise 15 Temmuz hain darbe girişiminin kahramanlarından olan, 6 kurşunla yaralanmasına rağmen pes etmeyen ve hayatta kalan Gazi Komutanımız Milli Savunma Bakanlığı Askeralma (ASAL) Genel Müdürü, değerli  Tuğgeneral Davut Alâ’yı makamında ziyaret etti. Ülkemiz adına canını seve sev e vermekten biran olsun dahi kaçınmayan gazi komutanımız bizlere ülkemizin ne denli önemli bir tehlikenin kıyısından geçtiği konusunda önemli bilgiler verdi. Heyet daha sonra Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Sn. Cafer Uzunkaya’yı makamında ziyaret ederek özel sektöre yönelik istihdam teşvikler üzerine istişarelerde bulundu.

     Ege Karadenizli İşadamları Derneği başkan ,yönetim kurulu üyelerinin Ankara'da ki ikinci gün ziyareti ise Hava Kuvvetleri Komutanımız,, gözbebeğimiz Sn. Orgeneral Hasan Küçükakyüz oldu.Terörle mücadelede önemli çalışmalarda bulunan Hava Kuvvetlerimizin komutanını ziyaret ile Ege Karadenizli İşadamları Derneği başkan ,yönetim kurulu üyelerinin Ankara' çıkarması da sona erdi.

Tüm hakları saklıdır @2013 Türkiye Ekmek Sanayi İşverenler Sendikası